Deadpool 3 – Magneto i Profesor X mogą powrócić! Patrick Stewart komentuje

Patrick Stewart może konkurować z Tomem Hollandem w kwestii ilości przecieków z MCU. Aktor skomentował możliwość powrotu w Deadpool 3!

Multiwersum ma mieć znaczny udział w fabule Deadpool 3. Sam koncept wieloświata chyba już nikogo nie zaskakuje. Mnogie możliwości i powroty do ról, które jeszcze ponad rok temu wydawały się niemożliwe, teraz są na porządku dziennym. Nie inaczej w kwestii mutantów.

Zobacz również: Glass Onion – recenzja filmu. Zbrodnia doskonała niczym Shrek

DEADPOOL 3
Fot. Kadr z filmu Doktor Strange w Multiwersum Obłędu

Podczas promocji trzeciego sezonu serialu Picard, Patrick Stewart zdradził, że wraz z Ianem McKellenem mogą ponownie wcielić się w role Profesora X i Magneto. Byłaby to już trzecia postać z serii X-Men, która powróci w produkcji o Pyskatym Najemniku. Przypominamy, że pierwszą oficjalną i jednocześnie najgłośniejszą powracającą postacią był Wolverine w wykonaniu Hugh Jackmana. Na temat angażu aktor wypowiada się następująco:

Charles Xavier? Cóż, zamierzam pożyczyć jego wózek, jeśli będziemy robić znacznie więcej seriali z serii Star Trek, lub kiedy wstawanie stanie się problematyczne. Nie mogę powiedzieć, jaka może być przyszłość Charlesa.

O ewentualnym powrocie do roli Magneto bliskiego przyjaciela Stewarta, Iana McKellena, aktor wypowiedział się w kontekście skomentowania jego cameo w Doktor Strange: W Multiwersum Obłędu :

Właściwie poszło bardzo dobrze. [Sir Ian – przyp. red.] Powiedział coś w stylu: Hej, zrobiłbym to! Jeszcze nie skończyliśmy, sir Ian i ja… mamy plany.

Zobacz również: Miłość w popkulturze na walentynki

DEADPOOL 3
Fot. Materiały promocyjne z X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Do swoich komentarzy jednak dodaje, że jak na razie powiedziano mu by być w pogotowiu i że szczerze nie wie nic więcej na temat ewentualnych angaży do ról. Na oficjalne informacje musimy więc poczekać.

Przypominamy, że wariant Xaviera zginął w drugiej części przygód Doktora Strange’a, więc mielibyśmy najpewniej do czynienia z jego kolejnym wariantem. Z kolei ciekawostką może być, że Michael Fassbender nakręcił swoje cameo w roli młodego Magneto, jednak sceny z nim ostatecznie usunięto.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze