Milestone i Mattel świętują sukces Hot Wheels Unleashed

Ukochane przez tysiące Hot Wheels™ jest największym sukcesem w historii Milestone. Półtora roku po premierze gry Hot Wheels Unleashed Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT) i wiodący deweloper gier wyścigowych ujawniają szczegółowe dane na temat triumfu gry.

Na całym świecie sprzedanych zostało ponad 2 miliony kopii Hot Wheels Unleashed, a ponad 8 milionów osób zarejestrowano na różnych platformach, w tym Xbox Game Pass i PlayStation™ Plus. Wszyscy użytkownicy spędzili łącznie równowartość 929 lat na rozgrywce.

Niezwykle przystępna, pełna zaawansowanych technik i akcji zręcznościowa gra wyścigowa daje fanom Hot Wheels możliwość driftowania, przyspieszania, skakania i zderzania, wybierając spośród ponad 60 pojazdów i sześciu różnych otoczeń. Wśród pojazdów największym powodzeniem cieszył się Hot Wheels® Twin Mill™ 2021, wybierany do ponad 20% wszystkich wyścigów

Zobacz również: Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon – recenzja gry

Hot Wheels może poszczycić się jedną z najbardziej zaangażowanych i pełnych pasji społecznościnp ze wszystkich marek na świecie. Jesteśmy dumni, że firma Mattel zaufała nam i powierzyła ożywienie marki w formie Hot Wheels Unleashed i bardzo zadowoleni z reakcji konsumentów.

– skomentowała Luisa Bixio, CEO Milestone

Zawsze cieszy nas, gdy znajdziemy wspaniałych partnerów, którzy pomagają nam przedstawiać marki Mattel społeczności na zupełnie nowe sposoby. Milestone wykonało fenomenalną pracę przy Hot Wheels Unleashed i jesteśmy podekscytowani, że społeczność Hot Wheels pokochała tę grę tak mocno, jak my uwielbialiśmy ją tworzyć.

– dodał Mike DeLaet, Global Head of Digital Gaming w firmie Mattel

Zobacz również: One More Game 2023 – relacja z wydarzenia. Z wizytą w dolnośląskiej stolicy planszówek

Hot Wheels Unleashed zawiera dwie funkcje, które pozwalają graczom na wyrażenie swojej kreatywności:

  • Dzięki edytorowi malowania fani mogą dostosować wygląd swoich ukochanych pojazdów i uczynić je wyjątkowymi, nakładając kolory i kształty na samochody Hot Wheels Originals™ i Real Manufacturer Do tej pory stworzono ponad milion malowań, z ponad 20 tysiącami zgłoszeń w ciągu jednego dnia u szczytu popularności.
  • Edytor torów jest przeznaczony dla graczy chcących przejąć pełną kontrolę nad kultowym pomarańczowym torem i zbudować swoje wymarzone trasy. Do tej pory zaprojektowano ponad 350 000 oryginalnych torów. Te imponujące liczby pokazują pasję fanów Hot Wheels i ich chęć bycia częścią historycznej marki.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia. Jest e-sport? Jest impreza!

źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze