Wydarzenie Alone in the Dark Spotlight odbędzie się już w nocy z 25 na 26 maja!

Dołącz do graczy we wciągającym doświadczeniu i zanurz się w ciemności w trakcie zorganizowanego przez THQ Nordic wydarzenia Alone in the Dark Spotlight, już w nocy z 25 na 26 maja o godzinie 2.00 czasu polskiego. Pozwól nam rzucić trochę światła na tajemnice, które skrywa Alone in the Dark. Odkrywając odpowiedzi na niektóre z najbardziej palących pytań…

Ten mini pokaz zostanie w całości poświęcony Alone in the Dark, nie tylko nowym informacjom na temat gry, ale także potencjalnie nieoczekiwanym wieściom.

Alone in the Dark to list miłosny do przełomowego oryginału, pozwalający przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwójki bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby’ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto…

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś pomiędzy rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej?

Odkryj dwór Derceto w tym nowym wydaniu Alone in the Dark. Jest on listem miłosnym do kultowej gry grozy z lat 90.! Osadzona na gotyckim południu Ameryki w latach dwudziestych XX wieku gra oferuje scenerię noir z elementami klasycznego horroru Lovecrafta.

Zobacz również: Dead Island 2 – recenzja gry. Powrót żywych trupów!

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Wróć do korzeni horroru psychologicznego i przeżyj klimatyczną podróż godną gry, która zapoczątkowała ten gatunek.
  • Zanurz się w świecie pełnym dźwięków, które sprawią, że włos ci się zjeży na skórze. Posłuchaj niepokojącej, ale i hipnotyzującej ścieżki dźwiękowej z gatunku doom jazzu.
  • Poczuj dreszcz podniecenia, jakiego dostarcza próba przetrwania w świecie, w którym rzeczywistość zaczyna się rozpadać, zło czai się w każdym cieniu, a amunicja bardzo szybko się kończy.
  • Przeżyj ten koszmar z perspektywy Emily Hartwood lub Edwarda Carnby’ego i odkryj mroczne sekrety gotyckiej rezydencji.
  • Zanurz się w opowieści, która wykracza poza sferę tego, co wyobrażalne, autorstwa Mikaela Hedberga (SOMA i Amnesia).

Zobacz również: Najlepsze gry 2023 roku

Żródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe PLAION

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze