Czerwcowe nowości wydawnictwa Media Rodzina

Tuż przed wakacjami zachęcamy do uzupełnienia podręcznych biblioteczek na plażę, w góry i nie tylko.

Wśród czerwcowych nowości Media Rodzina prezentuje Memory Almost Full Julii Biel, autorki bestselleru To nie jest, do diabła, love story. Tym razem pisarka zachwyca wątkiem fantastycznym i mnóstwem zagadek – świetna rozrywka na bliższe i dalsze wyjazdy. Kolejną młodzieżową pozycją jest Wszystko, czym nigdy nie byliśmy  Alice Kellen. Absolutny fenomen hiszpańskiego TikToka, który porusza nawet najtwardsze serca.

Zobacz również: All That’s Left in the World. To, co zostaje po końcu świata – recenzja książki

Wątki romantyczne uzupełnia książka w serii Gorzka Czekolada – Delilah  Green ma to gdzieś, autorstwa Ashley Herring Blake. Inteligentna i ekscytująca queerowa komedia romantyczna o podejmowaniu ryzyka i akceptowaniu miłości, ze wszystkimi jej komplikacjami.

J. Biel – Memory Almost Full

Julia Biel, tym razem w powieści z wątkiem fantastycznym i mnóstwem zagadek – nie tylko dla fanów Trylogii Snów. Amelia od dzieciństwa kocha anagramy, przyjaciółkę Kiki i swoją rodzinę. Kiedy wraca ze szkolnej wymiany, okazuje się, że w domu czeka na nią zupełnie inne życie i rzeczywistość, z którą niełatwo się pogodzić. W dodatku w ręce dziewczyny trafia list, a z nim tajemnica, która solidnie zamiesza w jej życiu oraz w jej… snach. Już wkrótce Amelia nie będzie w stanie stwierdzić, gdzie przebiega granica między jawą a snem i do którego świata należy. Zwłaszcza, że i w jednym, i w drugim wymiarze spotyka chłopaka o szmaragdowych oczach… Miłość, przygoda i tajemnica spiętrzone do granic przyzwoitości.

Zobacz również: Girl in Pieces – recenzja książki. Głos nastoletniej samotności

A. Kellen – Wszystko, czym nigdy nie byliśmy

Fenomen hiszpańskiego TikToka. Powieść, która poruszy nawet najtwardsze serca. Leah rozsypała się na kawałki. Leah już nie maluje. Od wypadku, w którym zginęli jej rodzice, Leah jest cieniem samej siebie. Axel jest najlepszym przyjacielem jej starszego brata. Kiedy przyjmuje ją pod swój dach na kilka miesięcy, chce złożyć w całość tę radosną dziewczynę, którą dawniej była. Jednak nie wie, że choć są jak rodzina, ona od zawsze darzy go uczuciem, a jego życie diametralnie się zmieni. Bo, choć to zabronione, Leah pociąga go coraz bardziej. Romantyczna, przejmująca i pełna namiętności historia, która złamała sto milionów tiktokowych serc.

Zobacz również: Tysiąc Uderzeń Serca – recenzja książki. Tak pisze się o miłości!

A.H. Blake – Deliah Green ma to gdzieś

Delilah Green ma to gdzieśUrocza i pełna namiętności komedia romantyczna o podejmowaniu ryzyka i akceptowaniu miłości – ze wszystkimi komplikacjami, jakie ze sobą niesie… Delilah Green jest zadowolona ze swojego życia w Nowym Jorku. Przysięgła, że nigdy nie wróci do rodzinnego miasteczka. A jednak z okazji ślubu przyrodniej siostry przyjeżdża do Bright Falls. Niespodziewanie, gdy na jej drodze staje Claire Sutherland, Delilah uznaje, że wizyta w rodzinnych stronach może przynieść jej trochę rozrywki, a przy okazji pozwoli wyrównać rachunki. Claire Sutherland samodzielnie wychowuje jedenastoletnią córkę, użera się ze swoim nieodpowiedzialnym eks i prowadzi księgarnię, ceniąc nad wszystko życie bez niespodzianek – takich, jak Delilah. Ale to się może zmienić. Chociaż znają się od lat, tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą…

Źródło: materiały prasowe (Media Rodzina)
Grafika główna: okładki wspomnianych książek – kolaż (Media Rodzina)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze