Razer przedstawia nową klawiaturę BlackWidow V4 75%

Dostosowana do entuzjastów gier, którzy wymagają niezrównanych możliwości personalizacji, klawiatura BlackWidow V4 75% to mechaniczny cud z możliwością wymiany przełączników podczas pracy. Urządzenie wyróżnia się nie tylko funkcjami gamingowymi, ale także wrażeniami dotykowymi i dźwiękowymi.

Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ujawniła dzisiaj przełomową klawiaturę BlackWidow V4 75%. Urządzenie, ucieleśniające idealną harmonię gamingowej precyzji i personalizacji, ma solidną aluminiową konstrukcję, uszczelnianą płytę, klawisze z gniazdami pozwalającymi na ich wymianę, całkowicie nowe przełączniki mechaniczne i żywe podświetlenie Razer Chroma™ RGB, które zapewnia niezapomniane wrażenia, będące klasą samą w sobie.

Zobacz również: Razer Barracuda X – recenzja słuchawek

BlackWidow
Razer // materiały prasowe

Barrie Ooi, szef Razer PC Gaming Division, powiedział:

Klawiatura BlackWidow V4 75%, płynnie łącząc możliwości personalizacji z gamingiem, jest wynikiem wsłuchiwania się Razera w głos społeczności. Jej architektura z możliwością wymiany przełączników podczas pracy, w połączeniu z naszymi elitarnymi przełącznikami mechanicznymi i adaptacyjnym oświetleniem Chroma RGB, umożliwia graczom dostosowanie tej wyjątkowej klawiatury do ich potrzeb.

Najnowsza legenda w podziwianym panteonie urządzeń BlackWidow V4, szczycącym się takimi gigantami jak BlackWidow V4 Pro, czy najświeższe BlackWidow V4 i BlackWidow V4 X, ta klawiatura jest synonimem zaangażowania Razera. Każde naciśnięcie klawisza jest świadectwem naszej obietnicy: niezrównanych wrażeń z gry, wyrzeźbionych z precyzją, jakością i szczyptą śmiałości.

Zobacz również: Razer Blackwidow V4 – recenzja klawiatury

Razer BlackWidow
Razer // materiały prasowe

Aby dowiedzieć się więcej o Razer BlackWidow 75%, prosimy odwiedzić stronę Razer.com.

Obrazek wyróżniający: Razer // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze