Assassin’s Creed: Jade na oficjalnym zwiastunie

Zapowiedziana w tamtym roku na Ubisoft Forward mobilna odsłona Assassin’s Creed właśnie dostała nowy zwiastun z fragmentami gameplay’u. Jednocześnie ogłoszono kolejne otwarte beta testy.

Ostatnio dostajemy coraz więcej tytułów, które otwierają swoje bety dla graczy. Najpierw był to Assassin’s Creed: Jade na początku sierpnia, później Skull and Bones, a następnie polskie Ghostrunner 2. Do tego grona ponownie dołączył  ten pierwszy. Mobilny spin-off serii o tytułowym zakonie Assasynów przy okazji nowego trailera niestety nie ujawnił nawet przybliżonej daty premiery. Gra zaprowadzi nas do starożytnych Chin, gdzie zawalczymy z tajną organizacją mającą zapędy imperialistyczne i chcącą przejąć władzę nad państwem. Produkcja zmierza na systemy iOS oraz Android.

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika 

Oprócz Assassin’s Creed: Jade w produkcji jest jeszcze kilka gier w tym uniwersum. Wielkimi krokami zbliża się wracająca do korzeni serii gra o podtytule Mirage. Kolejne w kolejce będą Assassin’s Creed: Red osadzone w feudalnej Japonii czy Assassin’s Creed: Hexe umiejscowione w XVI-wiecznych Niemczech. No i mamy jeszcze Assassin’s Creed Infinity, które nie jest kontynuacją sensu stricte, natomiast swego rodzaju platformą dla przyszłych gier z tej serii. Brzmi to zawile, ale nieco sprawę rozjaśnił nam sam lider projektu, Marc-Alexis Côté w wywiadzie dla IGN.

Źródło obrazka wyróżniającego: Ubisoft


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze