Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Kwiecień to czas, kiedy natura budzi się do życia, a słońce coraz śmielej wychyla się zza chmur. To idealny moment, by zanurzyć się w świecie książek i odkryć nowe historie. Wydawnictwo Jaguar przygotowało na ten czas wyjątkowe nowości, które z pewnością zachwycą miłośników literatury różnorodnych gatunków.

Chloe Gong – Foul Heart Huntsman. Nikczemny myśliwy

Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Rok 1932. Do Szanghaju wkracza zima, a wraz z nią narastające zagrożenie inwazją japońską. Rosalind Lang spotkał najgorszy los szpiega – jej tożsamość została ujawniona publicznie. Teraz dziennikarze koczują pod mieszkaniem osławionej Lady Fortuny, która od tygodni prawie nie opuszcza swojej sypialni, zastanawiając się, co zrobić w sytuacji, gdy Orion został porwany i stracił związane z nią wspomnienia. Ich małżeństwo było udawane, ale jego nieobecność boli bardziej niż najgłębsza rana. Rosalind nie spocznie, dopóki go nie odzyska. Na szczęście pojawia się możliwość opuszczenia miasta. W ramach ogólnokrajowego tournée Rosalind ma zdobyć poparcie na prowincji, a kto lepiej obudzi w ludziach dumę narodową i poczucie jedności niż nieśmiertelna dziewczyna?

Zobacz również: To, co chcemy zostawić za sobą – recenzja książki

Bianca Iosivoni –Fighting Hard for Me

Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Nic nie może zniszczyć tej przyjaźni. Nic. A zwłaszcza jakieś niedorzeczne uczucie. Sophie nareszcie osiągnęła swój cel. Po ponad roku bycia nieszczęśliwie zakochaną wreszcie udało jej się wyrzucić z serca Cole’a, który jest nie tylko jej współlokatorem, ale również najlepszym przyjacielem. I właśnie w tym momencie on wyznaje jej swoje uczucia… Sophie nie może w to uwierzyć. Nie chcąc wystawiać przyjaźni na kolejną próbę, proponuje Cole’owi pomoc we wdrożeniu dwunastopunktowego planu, dzięki któremu powinno udać mu się odkochać. Czy praktyka okaże się równie prosta jak teoria?

 

Zobacz również: Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg – recenzja książki

Dav Pilkey – Superkot. Klub komiksowy. Kolaboracje

Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Wyobraźnia w akcji! Naomi, Melvin, Poppy, Gilbert, Summer, Starla i reszta towarzystwa świetnie się bawią… ale czy aby na pewno wszyscy ładnie posprzątali w swoich pokojach?! W tym tomie czekają nas kolejne fascynujące mini-komiksy: dalsze losy Kafara Spajdernogi, dreszczowiec Frogzilla, refleksyjne haiku, lukrowany kryminał i wiele, wiele więcej.Jakby tego było mało, małe żabki wspólnie odkrywają, że małe rzeczy mogą mieć WIELKIE znaczenie. W tej innowacyjnej serii komiksowej Dav Pilkey, twórca Majtasa i DogMana, posługuje się rozmaitymi kreatywnymi technikami, między innymi origami, farbami akrylowymi, kolorowymi kredkami, fotografią, collagem, gwaszem, akwarelami; w tej części jak i w poprzednich techniki „kolaborują”, zapraszając młodego i młodego inaczej czytelnika do twórczej współpracy.

Zobacz również: Iron Flame – recenzja książki. Kłótnie, namiętność i smoki

Katarzyna Białkowska – Gra o serce

Kwietniowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Kiedy miłość uderza jak piorun… ale tylko w jedno serce. Zdeterminowany chłopak i dziewczyna, która nie chce o nim słyszeć. Czy Shy znajdzie drogę do serca Skylar? Skylar Gardiner, delikatnie mówiąc, nie przepada za swoim nowym wielbicielem. Jego ciągłe próby zdobycia jej względów straszliwie ją irytują. Jednak Skyler „Shy” Gardener nie należy do tych, którzy się poddają. Wierzy, że uderzające podobieństwo ich imion i nazwisk nie może być dziełem przypadku i że ta niezwykła dziewczyna, we włosach której tańczą świetliste błyski, po prostu musi się w nim zakochać. Ale czy na pewno? Romantyczna i zabawna historia o tym, jak ciężko wydeptać ścieżkę do czyjegoś serca.

 


Źródło: materiały prasowe (Jaguar)
Grafika główna: materiały promocyjne (Jaguar)

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze