HBO MAX – platforma w Polsce już w marcu

Przecieki okazały się prawdziwe. Polska w końcu będzie mogła w pełni cieszyć się możliwościami najnowszej platformy streamingowej od HBO. Podano oficjalną datę startu, a jest to 8 marca. 

Nie tak dawno temu podawaliśmy wam informację o przecieku, który rozpalił oczekiwania fanów produkcji Warner Bros. i HBO w Polsce. Przypominamy, że przez przypadek umieszczono na polskiej stronie HBO MAX grafikę promocyjną. Widniała na niej data 8 marca, co sugerowało start platformy właśnie tego dnia. Szybko jednak usunięto wszelkie po niej ślady, co dla wielu było tylko potwierdzeniem. I jak się okazuje, dość słusznie.

Zobacz również: Zbuntowani — recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Ponadto, znamy również cenę usługi. Standardowa będzie wynosić 29,99 (więc dosłownie kika złotych drożej niż obecnie HBO GO). Ale! HBO MAX do 31 marca będzie dostępne w promocyjnej cenie. Każdy, kto do tego czasu zarejestruje się i dokona transakcji, będzie płacił 33% mniej, czyli 19,99…na zawsze. Jest jednak jeden haczyk. Musi być zachowana ciągłość płatności. Więc pamiętajcie o tym, by mieć dwie dyszki w zapasie na koncie! Natomiast ci, którzy w tym momencie mają HBO GO, będą obdarowani promocyjną ceną bez dodatkowych rejestracji. Dodatkowo serwis proponuje specjalną roczną subskrypcję, za którą przyjdzie zapłacić 234,99. Użytkownicy otrzymają dostęp na rok w cenie 8 miesięcy użytkowania.

Zobacz również: Arcane. Akt 3 – recenzja serialu. Końcówka z przytupem

HBO MAX zastąpi godnie obecne HBO GO. Zaoferuje nam ogromną bibliotekę obejmującą nie tylko samo HBO, ale i Warner Bros, Cartoon Network, DC. Ponadto 45 dni od premiery kinowej na platformie streamingowej pojawiać się będą najnowsze filmy np. DiunaKing Richard: Zwycięska Rodzina, czy Legion Samobójców: The Suicide Squad. HBO MAX oferuje korzystanie z do 5 profili w ramach jednego konta i 3 jednoczesne streamingi z różnych urządzeń. Poprawie ma ulec również jakość dźwięku i obrazu (Dolby Atmos 5.1 i 4K). Dostęp do niego będzie wszechstronny. Pobrać platformę będziecie mogli na urządzeniach Smart TV, konsolach najnowszej i poprzedniej generacji, smartfonach i tabletach z oprogramowaniem Android i iOS, jak i naturalnie na komputerach.

Prócz Polski HBO MAX zadebiutuje na 15 innych rynkach. Obecnie można oglądać tytuły na tej platformie już w 46 innych krajach. Warto przypomnieć, że obecnie na HBO MAX znajdziemy serial Jamesa Gunna — Piecemaker, który bije rekordy popularności i jest uwielbiany przez krytyków. Jak zapatrujecie się na taki przeskok? Korzystacie obecnie z HBO GO?

Zobacz również: Locke & Key, sezon 2 – recenzja serialu. Jak cudownie być dzieckiem...

Źródło: HBO

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze