The Penguin – HBO MAX teasuje spin-off The Batman

The Batman okazał się być wielkim sukcesem w box office jak i krytycznym. Warner Bros. od jakiegoś czasu próbuje rozwijać spin-offy produkcji, które przynoszą sukces i rozgłos. Jednym z takich przedsięwzięć będzie tytuł The Penguin.

The Batman to produkcja, która obecnie bije rekordy popularności. Box office szaleje, krytycy rozpływają się, a widzowie mimo specyficzności i nietuzinkowego klimatu są zachwyceni. Warner Bros. zauważało potencjał produkcji, zanim w ogóle wyszła. Podobnie jak to było z The Suicide Squad oraz Peacemakerem od Jamesa Gunna, postanowiono stworzyć spin-off. Przywitajcie The Penguin.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

Oswald Cobblepot w wykonaniu Colina Farrella rzeczywiście był jednym z najlepszych elementów The Batman. Twórcy jeszcze w fazie produkcji musieli zauważyć to, na co widzowie zwrócili uwagę już po wypuszczeniu produkcji do kin. Tym bardziej cieszy, że Pingwin dostanie tyle czasu ekranowego, na ile rzeczywiście zasługuje.

Prace nad serialem są na bardzo wczesnym etapie, dlatego trudno na ten moment potwierdzić cokolwiek. Tytuł trafi ekskluzywnie na HBO MAX (które to warto przypomnieć, 8 marca trafiło również do Polski). Za scenariusz odpowiadać będzie Lauren LeFranc. Wcześniej pracowała ona przy produkcjach Chuck, czy Agents of S.H.I.E.L.D. Producentami wykonawczymi zostaną wcześniej wspomniana scenarzystka oraz Matt Reeves, Dylan Clark i sam Colin Farrell.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze