Muzyczny Radar Premier #4

Życzę sobie w przyszłości więcej takich muzycznych piątków jak ten. Na rozkładzie mamy sporo mocnych nazwisk i nie mogłem się doczekać, żeby o tym napisać. Odpalam Muzyczny Radar Premier i lecimy !


Dawid Podsiadło
Lata Dwudzieste


Zaczynamy od pozycji wręcz oczywistej. Dawid Podsiadło wrócił z dawno zapowiadaną płytą. Myśle, że nie muszę was zachęcać do osłuchania tej płyty. Jeśli chcecie więcej poczytać o płycie to w tym celu odsyłam was do dzisiejszego tekstu red. nacz. Krzysztofa Wdowika – Nowy album Dawida Podsiadło już jest !

Zobacz również: Muzyczny radar premier #3


Taylor Swift
Midnights


Do propozycji znad Wisły jeszcze wrócimy, ale teraz lądujemy w Stanach. Taylor Swift wydała dzisiaj swoją 10 solową płytę. Artystka wraca w tym tytule do synth-popu i wierząc recenzjom krytyków, jest co najmniej dobrze. Podkreśla się fakt, że Taylor w tej płycie prezentuje coś, czego jeszcze w jej twórczości nie było.

Zobacz również: Snoop Dogg & DJ Drama – Gangsta Grillz: I Still Got It – recenzja płyty


Arctic Monkeys
The Car


Jeden z najpopularniejszych zespołów z Wielkiej Brytanii wydał właśnie swój siódmy album. Płyta The Car zasługuje na słuchanie jej od początku do końca. Dopiero wtedy odkryjemy jak bardzo filmowe dzieło stworzyli Arctic Monkeys. Niesamowite jest to jak ten zespół się rozwinął od czasów swojej pierwszej płyty.

Zobacz również: DIOX HIFI – Wyższa Wrażliwość – recenzja przedpremierowa


Loyle Carner
hugo


Zostajemy na Wyspach. W drugim Muzycznym Radarze Premier mamy do czynienia z brytyjskim rapem. Loyle Carner, brytyjski raper wydał kolejną płytę. Po pierwszych recenzjach widać, że raper w końcu udowodnił jaki w nim jest potencjał. Artysta wykorzystując w tekstach gniew i prawdę wchodzi na poziom samoświadomości i pokazuje drogę od bycia synem do bycia ojcem.

Zobacz również: Simple Minds – Direction Of The Heart – recenzja płyty


Doda
Aquaria


Wracamy do Polski, a tu przypomina o sobie Doda. Kolejny krążek artystki jest najbardziej osobistym ze wszystkich. Niech nie zmylą was taneczne rytmy, bo płyta mówi szczerze o rozstaniu, toksycznej miłości, a w szczególności o rozliczaniu się z własną przeszłością.

Zobacz również: Z Hip-Hopem przez życie – Rok 1996


Ciężko tym razem jednak o single. Na tym polu nie znalazłem nic, co mogłoby być w najbliższym czasie popularne, lub przynajmniej warte uwagi.

Zapraszam na następny Muzyczny Radar Premier !

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze