Stranger Things 5 – znamy tytuł pierwszego odcinka

Trwają obecnie pracę nad piątym, a zarazem ostatnim sezonem Stranger Things 5. Podczas świętowania Stranger Things Day Netflix podzielił się ekscytującą informacją. Poznaliśmy tytuł pierwszego odcinka otwierającego piąty sezon.

Podczas Stranger Things Day świętowaliśmy odświeżoną wersję gry Stranger Things: Puzzle Tales. W Stanach Zjednoczonych fani kultowego serialu mogli na dużym ekranie obejrzeć finałową część czwartego sezonu. Pod koniec eventu Netflix ujawnił tytuł debiutanckiego odcinka finałowego sezonu. Tytuł to Chapter One: The Crawl, twórcami scenariusza są Bracia Duffer.

Zobacz również: Enola Holmes 2 recenzja filmu. This is unexpected

Zobacz również: One Piece Film: RED recenzja filmu

Pierwsza część czwartego sezonu zadebiutowała 27 maja, natomiast druga 1 lipca. W ferie wiosenne 1986 w Hawkins zaczyna dochodzić do tajemniczych morderstw. Zostaje o nie obwiniony Eddie, nowy znajomy bohaterów, którzy próbują go ochronić. Mike jedzie do Kalifornii, gdzie Jedenastka mieszka z Byersami. Wkrótce wpadają w kłopoty, gdyż rządowi agenci podejrzewają Jedenastkę o zbrodnie z Hawkins. Joyce dowiaduje się, że Hopper żyje, i rusza mu na ratunek.

Zdjęcia do Stranger Things 5 rozpoczną się w 2023 roku. Bracia Duffer poinformowali, że forma serialu nie będzie różnić się zbytnio od poprzedniej. W sierpniu zaczęto pracę nad scenariuszem. Piąta część będzie liczyła osiem odcinków. Premiera finałowej serii może nastąpić dopiero w 2024 roku. Tymczasem to jeszcze nie koniec przygody z Hawkins. Twórcy zapowiedzieli w świecie Stranger Thingjest jeszcze wiele ekscytujących historii do opowiedzenia: z nowymi tajemnicami, nowymi przygodami, nowymi nieoczekiwanymi bohaterami.

Zobacz również: Bohater recenzja filmu. Ciężkie czasy dla bohaterów

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze